O mne

Non-konformistka, umelkyňa, milovníčka zvierat a cestovateľka. Rada si razím vlastnú cestu v živote, či u nás alebo vo svete, spoznávam nových ľudí, kultúry a zvieratá. Tie potom rada zväčňujem na plátne. Fascinujú ma hlavne kravy a ich hlboké tmavé oči… Snažím sa vo svete a v ľuďoch vidieť pestré farby a bublinky :).

Zákazníci sú veľmi potešení mojimi maľbami na plátno, ale chcela som vytvoriť niečo iné, viac praktické. Začala som uvažovať o možnostiach a uvedomila som si, že každá žena rada nosí krásne šatky. Zároveň som si uvedomila, že nie je možné nájsť unikátne a originálne šatky (nie masovo tlačené).

Po prieskume alternatív a materiálov som našla menšiu ekologickú farmu na hodváb v Indii, ktorí dbajú nielen o životné prostredie, ale aj o samotné motýle. Odkedy som prvýkrát položila štetec na hodváb, neviem prestať. Hoci je to veľmi precízna práca, pre mňa je to ako meditácia. To, ako sa správajú farby na hodvábe je úplne odlišné a posúva to moju kreativitu na ďalší level.

Ak nemaľujem, tak ma môžete pristihnúť pri grafickom dizajne či inej tvorivej práci, plánovaní ciest po svete alebo pri varení skvelých farebných bezmäsitých jedál.

Viac o mne a mojich ďalších projektoch nájdeš na: www.gabrielaholcer.com

Viac o mne a mojich ďalších projektoch nájdeš na: www.gabrielaholcer.com